KURUMSAL

FOX PROMATION BAG

BİZ KİMİZ
Promosyon sektörünün tecrübeli, öncü, yenilikçi ve dinamik firmalarından birisi olan FOX GIFT&PROMOSYON ,binlerce promosyon ürün çeşidi ve özel tasarımlı uygulamalarıyla kurumsal firmaların tercih ettiği bir çözüm ortağıdır.

Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak modern tasarımlar uyguluyoruz.

Her bir varlığın, kendi içerisinde kendine özel bir imajının olması doğanın vazgeçilmez bir kuralıdır.

FOX GIFT&PROMOSYON olarak inanıyoruz ki bir kurum zihinlerde bıraktığı iz kadar itibarlıdır.Gücünü imajından, imajını ise gücünden alır.Çünkü imaj, kalitenin güvenirliğin ön koşuludur.

Kurumsal firmaların toplantı, etkinlik ve yurtdışı seyahatlerinde kimliklerine uygun tasarımı başarı ile gerçekleştiren profesyonel ekibi , sıra dışı ürünleri ile firmaların kurumsal imajlarının hedef kitlesine pozitif yansımasına katkıda bulunmaktayız.

Kurumsal bir firmanın farklı organizasyonları için ihtiyaç duyduğu promosyon ürünlerini, rahatlıkla temin edebileceği firmamızda özelikle seyahat kitleri,  evrak ve sırt çantaları başta olmak üzere yüzlerce promosyon ürününden oluşan yelpazesi bulunmaktadır.

Promosyon sektöründeki yeni trendleri takip ederek, yeniliği ve dinamizmi önemseyen FOX GIFT&PROMOSYON müşterilerinin standart kalıplarla tanıtılmasını kurumsal olarak benimsememektedir.

FOX PROMATION BAG

FUAR GÖRÜNTÜLERİ